KURUMSAL

  Dil–Ka Group olarak, var olduğumuz günden bu yana yaratıcı ve özgün fikirlere değer veriyoruz. İnovasyonu; yönetilen, faydaları ölçülebilen, sürdürülebilir ve rekabette hep bir adım önde olmamızı sağlayan bir kurum kültürü olarak görüyor ve bunu sistematik olarak geliștirmek için sürekli çalıșıyoruz.

 İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iș süreçlerimize yansıtıyor, günlük yașamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Bașarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, yaptığımız ișlere tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her așamasına inovatif yaklașımlarımızı yansıtıyoruz. 

 İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının birbirlerini tamamladığı inancıyla, tüm yaratıcı süreçlerimizi geliștiriyoruz. İș ortaklarımızı da süreçlerimize dahil ederek, tüketiciye en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelișime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak için çalıșıyoruz.

 Dil–Ka Group olarak hedefimiz üretimde bulunan projelerimize eğitimli , genç, dinamik çalıșanları bulmak, organize etmek ve çözüm ortaklığı sunmaktır.. Amacımız, daha çok sayıda firmada yüksek kaliteli ve aynı zamanda eğitimli, profesyonel iș gücü bulmak ve firmaların üretimlerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleștirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi insan gücünü bulmaya ve geliștirmeye doğru sürüklemektedir.

Vizyonumuz
 Sektöre kalite, güvenilirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek bu sektörde Dil-Ka Group olarak sürekli, kalıcı, adaletli bir rekabet üstünlüğü sağlayarak stratejileri üretmek ve sunduğumuz hizmetlerden dolayı ilk tercih olmaktır. Hizmet sektöründe öncü, etik, ticari ilișkilere saygılı, kaliteli hizmeti önemseyen bir anlayıșla faaliyet alanlarımızda sizlerden gelecek taleplere en doğru yanıtı verebilmekten onur duyarız.

 Dil–Ka Group daha fazla sayıda firmanın ihtiyaçlarını karșılamak amacıyla, yüksek kalitede ve satın alınabilir hizmet gücünün giderek daha fazla kullanılabilir hale gelmesine yönelik çabaların ön saflarında yer almaktadır. Sürekli atılım içinde olarak, “Önce İnsan” ve “Doğaya Saygı” ilkelerinden hareketle, topluma ve çalıșanlarımıza yarar sağlamak, mükemmellik anlayıșımızı tüm iș ortaklarımızla paylașmak, tüm faaliyetlerimizde yüksek kalite üreterek müșterilerimizin tam memnuniyetini ve güvenini kazanmak için çalıșmaktayız.

Misyonumuz
 Öte yandan, Çevre konusunda duyarlı firmamız,mevzuata uyumu öncelikli șart olarak görüp, “Üçlü Sorumluluk Taahhüdü” kapsamında uygulamalarını geliștirmeye devam etmekte, tüm resmi izin ve șartları sağlayarak çalıșmalarını sürdürmektedir.

Dil–Ka Group, Trakya bölgesinin önde gelen șirketlerinden, biri olmayı hedeflemektedir. Trakya bölgesinde ve Merkezi Çerkezköy’de bulunan sürekli büyüyen bir firma olarak, önümüzdeki beș yıl içerisinde hizmet vermekte olduğumuz firmaların sayısını iki katına çıkartmayı amaçlıyoruz. Bunu șirket portföyümüzü genișleterek ve ulaștığımız coğrafi alanı yaygınlaștırarak, esnek ve girișimci bir iș yaklașımı kullanarak gerçekleștireceğiz. Arzumuz, pazarın ilk iki oyuncusundan biri olmaktır.

Kalite Politikamız
 Dil–Ka Group Sosyal Hizmetler olarak sektörümüzde mevzuata uygun hizmet yaparak, eğitimli, tecrübeli ve dinamik personel çalıștırarak, çağdaș teknolojiyi kullanarak, eğitime önem veren yönetim anlayıșı ve müșteri memnuniyetini ön planda tutan çalıșmalarla , müșterilerimize güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmayı birincil ilke olarak benimsemektedir. Takım ruhunu benimsemiș, verilen hizmetin önemini idrak etmiș, özveriyle çalıșan elemanlarımız, profesyonel ve konularında uzman personellerimiz kalitemizin birer mihenk tașlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı, sunduğumuz hizmettir. Tüm birimlerde, sürekli gelișme ve iyileștirmeyi sağlayarak, yasal mevzuatları uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği arttırmak .

Hedef ve İlkelerimiz
 • Tüm faaliyetlerimizde TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ ilkelerini uygulamak
 • Müşteri isteklerinin de ötesinde kalite seviyesinde müşteri memnuniyetini sağlamak
 • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri (prosesler / faaliyetler) çalışmalarımızı sürekli iyileştirmek
 • En önemli kaynağımız olan çalışanların motivasyonunu sağlamak ve sürekli eğitim yoluyla bireysel gelişmelerine katkıda bulunmak
 • Hedeflerimize ulaşmada takım çalışmasını esas tutmak
 • Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak
 • Yaşadığımız çevre ve doğal kaynakları korumak
 • İşimizde sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimi ve tecrübemizi, gelişen teknoloji ile de sürekli destekleyerek; sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörümüzde tercih edilen kuruluş olmaktadır
 • Ticarette güven
 • Taşıma ve temizlikte hizmet kalitesi ve güvenilirliği
 • Güvenli ve konforlu taşımacılık hizmeti sunumu
 • Personelin sürekli eğitimi ve sürekli iyileştirme


Değerlerimiz

İnsana Değer; Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız.Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

Güvenilirlik; Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin güvenilirliğidir;Sözün ve davranışın tutarlılığı, özün sözün bir oluşudur.

Dürüstlük; İtibarımızı her şeyin önünde tutar, itibarımızı hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

Kalite; Dil-Ka group olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.

Kalite politikamızın çalışanlarımız tarafından benimsenerek uygulaması ile tüm süreçlerimizin sürekli iyileşmesi, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerinin karşılanmasını temel amacımızı oluşturmaktadır.